Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Budapesti magán pszichiátert/p...

Mrs Bean kérdése:

Budapesti magán pszichiátert/pszichológust keresek, aki kezel borderline személyiségzavart, depressziót és szorongást. Tudtok ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Meg aki vállalható óradíjért dolgozik, mondjuk max. 20-25 ezer Ft/alkalom. Illetve akinél nem a gyógyszerelésen, hanem a pszichoterápián van a hangsúly, és tud végezni borderline szemelyisegzavarra specifikus terápiát, pl. TFP, DBT terápiát, illetve általános pszichoanalízist. Van olyan, akivel van személyes jó tapasztalatotok, vagy jókat hallottatok felőle? Dr. Keresztes Zoltánnál már próbálkoztam, be vannak telve az időpontjai jelenleg. Ha másik városban, nem Budapesten tudtok ilyen pszichiátert, azt is említsétek légyszi, én akár az ország másik végébe is elmegyek, csak jussak már valami hatékony terápiához...


Köszi a válaszokat!



2021. márc. 24. 23:09
 1/3 A kérdező kommentje:
A Mentál Központ ilyesmivel foglalkozó pszichológusainak és pszichiátereinek időpontjai mind beteltek jelenleg, beleértve Kertész Katinkát, Dr. Németh Györgyöt és még valakit, aki borderline-nal foglalkozik.
2021. ápr. 10. 11:14
 2/3 anonim ***** válasza:
Napkör alapítvány? Èn oda járok.
2021. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudom magánba rendel e, de dr. Ternován Szilvia.
2021. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!