Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bizonytalan járás,rosszulétek?...

Bizonytalan járás,rosszulétek? 22F

Figyelt kérdés
Bizonytalan a járásom főleg munkahelyen, félek hogy el ájulok vagy meghalok, mindenre felfigyelek ha szúr vagy fáj valamim és megiedek és beképzelem h halálos beteg vagyok, a szédülésem vagyis a bizonytalan járásom 3 hónapja van de már nem annyira erős mindt az elején, és van hogy néhány napig jól vagyok aztán megint jönnek a rosszulétek.szorongok is ez végett pedig full nyugodt vagyok sokszor, remegnek a kezeim is gyengének érzem magam a kezeimet is, valamikor meg el múlnak a tünetek ha nem figyelek oda, nagyon lehangólt is vagyok boldogtalan üresnek érzem magam ez végett, valaki volt már ebben és sztetek mi bajom lehet?munkahelyemet utálom legjobban ott jön rám ez a rosszulét.

2021. márc. 25. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyik nagyszülőmnek így kezdődött az agydaganat. Sajnálom. Persze ez nem jelenti azt, hogy te is rákos vagy.
2021. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus pánikbetegség az utált munkahely miatt.
2021. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pánikbetegség/szorongás egyértelmű jelei.


Első válaszoló: mivel azt írta, ha nem figyel oda a tünetekre (magyarul elkalandozik az elméje) akkor nincs rosszul, ezért teljesen egyértelmű, hogy szorongás áll a háttérben. Agy daganat esetében totál mindegy hogy odafigyelsz-e a tünetekre vagy sem, mert az állandó jelleggel kísért.

2021. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló, pánikbetegség lesz ez...
2021. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam vérvétel ekg ful or gegeszet neurologus de nem kuldott tovabb mert nem talalt semmi arra utalo jelet, semmit nem.talaltak,mar a hazi dokimat is.kikeszitem, depresziora gyanakszom meg mert sok olyan tunetem megegyezik
2021. márc. 25. 19:10
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez a szedules fajta is vagyis bizonytalan a jarasom, ennyire intenziv is lehet ez vegett? Vagyis ha jobban magamra figyelek jonnek a tunetek meg a szedules fele dolog, es mindig az van a fejemben mikor leszek rosszul na meg interneten olvasgatok es be magyarazom magam biztos agydaganat na akklr teljes a panik es levegot alig kapok sirhatnekom is van
2021. márc. 25. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Pedig lehet, hogy agydaganat.
2021. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is agydaganat
2021. márc. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, neked a fejeddel vannak bajok. Nem fizikai bajok, nincs agydaganatod. Egy merő stressz már az írásod is. Pszichológushoz menj el.
2021. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!