Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem teljesen kezdek...

Úgy érzem teljesen kezdek újra elveszni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor gyerek voltam folyton vertek a szüleim, nem engedték h másokkal barátkozzak. Én folyton az álomvilágomba menekültem, az otthon bezárva töltött időt álmodozással töltöttem, legfőképp arról h valaki nagyon szeret, v h vannak barátaim. Az ëvek alatt ezt az álmodozást tudatosan abba hagytam, próbáltam barátokat szerezni felnőtt korombam, csak sajnos nem sikerült tartósat. Évek óta nem beszéltem egyik régi barátommal sem. Közben a párkapcsolatom is úgy érzem megromlott, már nem úgy tekintek a barátomra, mint eddig, elegem lett h nem foglalkozik velem. És az utóbbi hónapokban megint vissza tértem az âlmodozáshoz, félek ennek hosszú távon nem lesz jó vége,nem ìgy szeretnék élni. De nem tudom hogy lépjek ki belőle...31N
2021. márc. 26. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus.
2021. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, ezt az álmodozáshoz való menekülést én is jól ismerem. Nem biztos, hogy tudok segíteni, de ha gondolod beszélgethetünk.
2021. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tehetetlennek érzed magad? És az álomtérben cselekszer, mert valamiért elhitted, hogy az ébrenlétben ne tudsz?
2021. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!