Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság jár a fejemben!...

Öngyilkosság jár a fejemben! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nagyon magányosnak érzem magamat. Kamaszkoromban csúnyán, agresszívan viselkedtem, nem keresek családi kifogásokat rá, így minden rokonom elzárkózott tőlem. Apám is csak egy évig tartotta velem összevissz a kapcsolatot. Ma van a születésnapja, felhivtam felköszönteni, azonnal lerakta a telefont.

Nagyon fáj, hogy ugyan azt wz embert látják bennem, aki voltam. Egyedül anyukám akiben megtudok bízni, de őt meg terhelni nem szeretném.

Most meg azon kaptam magamat hogy órák óta azon gondolkodom hogyan öljem meg magamat... Nagyon rémisztő, főleg mivel kiegyensúlyozott, nyugodt természetű nő vagyok...


2021. márc. 26. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Pszichiáter! Ha nem sikerül megoldani a helyzetet, akkor intézd úgy, hogy a testedet felhasználhassák mások megmentésére.
2021. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter. Nem szégyen.
2021. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad azoknak az embereknek a véleményéből táplálkoznod, akik akkor lemondtak rólad. Persze úgy érezheted, hogy jogos és logikus, amit tesznek, de valójában ha valaki nem látja be, hogy egy ember mennyit változhat a kamaszkora és a felnőttkora közt, az inkább őt minősíti. Azt hiszem, én is pont ugyanebben a helyzetben lennék, ha nem kerestem volna olyan barátokat, akik az igyekezetemért cserébe értékelik a fejlődésem.


Ne öld meg magad, minden rendben lesz :)

2021. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd. Ennyi.
2021. márc. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert és egy pszichológust. Ha nagyon magad alatt vagy, akkor hívd fel az ingyenes lelkisegély szolgálatok egyikét.
2021. márc. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!