Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért fáradok el amikor ki...

Bulcsando kérdése:

Miért fáradok el amikor ki kell találni valamit ,de megérteni megtudok dolgokat ?

Figyelt kérdés

Olyankor amikor úgy kezdek elmondani valamit hogy én se tudom hogy mi lesz a vége elfáradok ,csak úgy tudok beszélni ha konkrétan már tudom hogy mit fogok mondani és így nem tudok bele menni egy csomó dologba . Ez pár éve kezdődött azóta nincsenek kapcsolataim mert nem tudok úgy beszélni az emberekkel de még megtudtam érteni dolgokat , (mostanában már az is nehezebb de ez egy másik dolog)

Ez mitől lehet?



2021. márc. 26. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Demencia.
2021. márc. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem gondolom mert nem együtt volt a kettő , mivel évekig csak evvel volt a gondom de jól áttudtam látni dolgokat , csak amikor hirtelen beszéd közben improvizálni kellett nem ment vagy bármikor például ha valakit megakarok szólítani az utcán , egyből az az izgalom ami régen kiköpte hogy mit kell mondjak átmegy fáradságba , nem tudom oda illeszteni a mondani valómat
2021. márc. 27. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!