Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aszexualizmus valóban lehet...

Aszexualizmus valóban lehet mentális probléma?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfogadni, hogy nem működök normálisan. Aki nem tud/nem akar szexelni, az biológiailag életképtelen, hisz szaporodni sem tud, ami egy alapvető ösztönünk. Bár érzek szexuális vágyat, de nem konkrétan emberek iránt, hanem csak fontosnak tartom az orgazmust. Az emberi érintkezést viszont nem tartom kívánatosnak. Tinédzser koromban teljesen normális voltam, éltem szexuális életet, de mostanra egyszerűen nem hiányzik. Nem stresszelek túlságosan sokat, nem szorongok, nincsenek (ezen kívül) mentális betegségeim. Általában ezek az esetek mivel magyarázhatók? 23 éves vagyok.
2021. márc. 28. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül vagy aszexuális, az orgazmus lehet testi igény, de rengeteg embernek a vágyat a megfelelő ember váltja ki. Engem a hideg is kiráz idegen emberek érintésétől, sőt a családtagjaim ölelése is ellenérzést okoz. Emellet a párommal a testi érintkezés teljesen természetes, csak hozzám ér és megkívánom..
2021. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!