Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bipoláris depresszió gyakran...

A bipoláris depresszió gyakran magában hordozza az alkoholizálást, az erőszakos, kontrollálatlan viselkedést, az önfejűséget,amelyek újra és újra rendőrségi ügyeket, bírósági büntetéseket eredményeznek?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne öndiagnosztizálj. Menj pszichiáterhez.
2021. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok!
2021. márc. 28. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ezeket ritkán hordozza magában.
2021. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Parom bipolaris...nagyon onfeju, nem tanul a sok hulye dolgabol. Hajlamos ivasra.


Igen az alkohokizalast, barmilyen duggoseget gyakran magaba hordoz, de mindent amiben fanatikus is lehet. A szelsoseges viselkedes miatt meg kerulhet a.joggal szembe stb.


Termeszetesen azert sok masra is igaz lehet ez,nem feltetlenul bipolarisnak kell lenni ezekhez.

Masreszt onmagaban ha valaki raszokik az alkoholra es nala az eroszakra hajlamosit, akkor ott nem.elsosorban a bipolaritas hanem mar az alkohol a gond.

Az mas kerd3s hohy abipolarisok gyakrabban nyulnak alhoholhoz, mint a nem bipolarisok.

2021. márc. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd, szerintem ez nagyon egyéni.

Bipoláris vagyok, de soha nem iszom ( családi koccintáskor is kb. csak megnyalom a poharat), soha nem voltam még vádlott bíróságon, rendőrségi ügyem sem volt, agresszívnek sem vagyok mondható.

Viszont önfejű és szókimondó igen.

Szerintem ahány ember, annyi verzió.

2021. máj. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!