Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham volt?

Ez pánikroham volt?

Figyelt kérdés

Igazából az egész úgy kezdődött, hogy kb. egy napja nem aludtam sajnos. Majd mikor végre oda jutottam , akkor lefeküdtem , de már előtte éreztem , hogy nem vagyok jól teljesen... majd nagyjából fél órát, ha aludtam félálomban , jött egy olyan érzés , hogy tök rosszul vagyok , hányingerem volt.. el is mentem hányni, de csak öklendeztem nem jött semmi.. utána vissza feküdtem az ágyba és nagyon gyorsan vert a szívem , úgy éreztem mindjárt elájulok vagy meghalok nagyon ijesztő volt.. majd megpróbáltam aludni , de nem nagyon ment minden kicsi mozdulatnál vissza jött ez a rossz érzés... gyomrom olyan mintha gyomorrontás lenne. Azóta tok sokat járok WC re ... akar egy korty víz után is rám jön a pisilhetnék...


Ez lehet pánikroham miatt?



2021. márc. 30. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Alvási apnoe, esetleg rémálom miatti pánikroham.
2021. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik se :/.
2021. márc. 30. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatos
2021. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Latom, hogy regi a kerdes, de mint veteran a teruleten, gondoltam megvalaszolom. Ez tipikus hasi panik, nekem is van sajnos havonta, ket havonta.

Ezeknek nincs konkret kivalto oka (nyilvan van, de ugy ertettem, nincs azonnali ok okozat) es siman megtortenik, hogy az ember igy ebred.

Sajnos a gyakori vizeles es szekleturites is az egyik tunete.

Nekem a hideg viz segit ilyenkor, mely es lassu legzes, seta a friss levegon (ejszaka is), valamint a pszichiater altal felirt gyomornyugtato, ilyen esetekre. Kb. 2 ora a lefolyasa az en esetemben.


Az ekezetek hianyaert elnezest kerek.

2022. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat igen már másfél éve volt lassan :D . Igazából attól a naptól a belem teljesen tropa lett elég komoly tünetekkel… amik azóta enyhültek hála az égnek… de a belem azóta se az igazi 😅😅😅
2022. aug. 1. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!