Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Helex SR! Vélemények?

Helex SR! Vélemények?

Figyelt kérdés

Eddig Frontint szedtem napi 3x0,5(sajnos néha többet, ha pánikom volt), de már kevésbé működik (nem kérek erről dumákat, hogy káros, addiktív, tisztában vagyok vele, de jelenleg még muszáj). Az állapotom már sokat javult a heti szintű autogén tréning, majd a jelenleg is folyó kognitív viselkedésterápia hatására. Elkezdtem sportolni, jelentősen többet tudok már enni és jobb a kedvem is. Viszont a nyugtató hatásra még szükségem van.

Kérdésem, aki szedett már Xanax vagy Helex Sr-t, milyen gyorsan és mennyi ideig figyelhető meg a hatása? Kicsit félek, mert a gyorsan hatónál ki tudtam számolni, hogy na most kezd hatni (kb. 20-30 perc), persze sajnos pár óra alatt ki is ürült. Nektek bevált? Minden vélemény jól jönne. :)



2021. márc. 30. 21:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!