Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy megváltozzak?

Mit tegyek hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve tart hogy úgyérzem szociálisfóbiám van rengeteg minden történt velem az elmúlt 3 évben jártam pszcihológushoz is de nemsokat segített 18 éves vagyok és beleuntam sajnos az egészbe a barátaim párkapcsolatban vannak, barátaik vannak és élvezik az életet? én meg úgyérzem már semmire nem vagyok jó sokmindent próbáltam tenni ez ellen de nemigazán jött össze a sulit is elviselem de nincs már rá motivációm mert úgyérzem hogy alapvetően az életben nehézségekkel küzdök sose volt barátnőm álmodni se tudnék róla egyszerűen nemtudom őket normálisan kezelni de sajnos a barátokat se lassan akik még megmaradtak ugyanis egyre kevesebb és kevesebb emberrel tartom a kapcsolatot. Mikor ez kezdődött (közép iskola eleje) akkor próbáltam tenni ellene de ma már elment a kedvem mindentől nagyon sokat játszottam pl számítógépen de már a gép elé nincs energiám ülni folyton fekszem és alszom tanulnom is kellene de arra sincs se kedvem se erőm elszürkült teljesen számomra ez az egész nincs motivációm van hogy felkelek 8 kor de vissza fekszem aludni és olyan 7-8 kor kelek fel enni már amennyit mert enni sincs étvágyam. majd este vagyok fent egy kis ideig.. tudom hogy ez sajnáltatásnak tűnik meg ilyenek, megkaptam már pár embertől akitől azt gondoltam majd segít nekem, de már nemérdekel nemtudom kihez forduljak ez a vírusos időszak is biztos rátett mert annyit se voltam emberek közt sőt örültem neki hogy nemkell.. Örülnék ha valaki tudna egy kicsit beszélgetni velem esetleg erről vagy csak egy tanácsot adni mert már úgyérzem nem érdekel semmi és folyton fáradt vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat, illetve elnézést tudom kicsit összeszedetlen amit írtam.

2021. márc. 31. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Pont így vagyok 30 éve.
2021. márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!