Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak,nem ér semmit...

Mit csináljak,nem ér semmit az életem ?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nincs semmi értelme az életemnek,unalmas minden egyes napom ugyan úgy telik de ez a legkisebb gondom.Folyamatosan félek az élettől és a jövőmtől.Állandóan félek,gyomorgörcsöm van,stesszelek.Úgy érzem teljesen kilátástalan az életem és csak a halál lenne a megoldás. Elég durva hogy 21 évesen idáig jutottam.Mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra.Kezdek már mindent feladni.

2021. ápr. 1. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Mittomén, menj szakemberhez, mert nem vagy százas, ha öngyilkosságra gondolsz.
2021. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Keress fel egy pszichológust!
2021. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Adj értelmet az életednek, és a napjaidnak. Tűzz ki célokat, és érd el őket. Lehet nyelveket tanulni, edzeni, kirándulni, de akár motort építeni, vagy madáretetőket barkácsolni. Ne dobd el az életedet, kérj orvosi segítséget. Egy jól eltalált terápia és/ vagy gyógyszer csodákra képes.
2021. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok semmiben sem jó,egy szerencsétlenség vagyok.Vannak céljaim de már kezdek lemondani róla és bele törődni hogy sajnos sosem fogom őket elérni.
2021. ápr. 1. 20:29
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted a halál lenne a megoldás, akkor mégis miért félsz az élettől és a jövőtől?
2021. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Nyugi, a halált úgy sem kerülöd el.
2021. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj,úgy érzem hogy egy kilátástalan szürke ürességet érzel,és egy utolsó semminek érzed magad,aki teher.Legalábbis a szavaidból ezt érzem.Ez egyáltalán nem így van!Most próbálj meg egy kis gondolatstoppot,ne zuhanj a spirállal.Mióta érzed így magad,történt valami különösebb?Így távból is aggódom érted...Ez egy állapot,ami tudom nehéz most elhinni,de fog változni.


116-123 a telefonszám,0-24 ingyenesen hívható,bármilyen számról!Remélem eszedbejut ha rosszul érzed magad,és komolyan fontolgatod.


[link]


Ne feledd,nem vagy egyedül,és nem vagy teher,kérj segítséget!

2021. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A földi élet célja, hogy megismerjük Istent. Ha szeretnéd ezt, segítek benne szívesen, csak írj privátban.
2021. ápr. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért van minden ilyen kérdésnél egy térítő?
2021. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a k.... tt lelkisegélyt írja mindenki. Segíteni próbáltok, de felhívtátok valaha? Én 2x hívtam fel, mindkétszer 0 empátiával rendelkező ember vette fel, és szakembert javasoltak. Meg sem hallgattak. Pont ez lenne a lényeg, hogy egy krízishelyzetben lévőt meghallgasson egy ilyen önkéntes segítő. És próbáljon tanácsot adni. B.. nak rá...
2021. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!