Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet személyesen pszichológus...

Lehet személyesen pszichológushoz menni ebben a koronavírusos helyzetben?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 03:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még a harmadik hullám előtt jártam személyesen, mindketten maszkban voltunk. Így a harmadik hullámban már egyrészt lehet h szigorított a legtöbb terapeuta, viszont nagy részük gondolom már be van oltva (főleg a pszichiáterek, akik orvosok), így lehet hogy megengedőbben kezelik a kérdést.

Mindenképp érdeklődj az általad kiválasztott szakembernél.

2021. ápr. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichiater-klinikai szakpszichologus, lehet, mert akkor (magan)egeszsegugynek szamit. A tanacsadas viszont szolgaltatas, oda nem lehet menni.
2021. ápr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Amit a kettes ír, az nem igaz, én jövő héten megyek tanácsadásra személyesen.

Ez inkább a pszichológustól függ, tudok olyat, aki csak online fogad, pedig Dr.

2021. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem doktori cim fuggo. Pszichiater es tanacsado szakpszichologus is lehet doktor, csak az egyik foglalkozasdoktori, a masik tudomanyos fokozat (phd). (De pszichiater is lehet phd.)


Illetve azert, mert most tobb kormos, fodrasz, (pszichologus) stb nem foglalkozik a rendelettel, ami szerint tilos mindenfele szolgaltatas, es dolgozik, rendel, attol meg nem szabadna.

2021. ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj az adott pszichológusnál. Én olyat ismerek, aki csak online fogad most, de a kettes válasza alapján, van, aki nem.
2021. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most járok személyesen pszichológushoz (klinikai szakpszichológus). Ő már be van oltva, végig maszkban vagyunk, állandó szellőztetés megy, szigorú fertőtlenítés van és 2-3 méter távolságot tartunk.

Szóval nem lehetetlen személyesen járni, utána kell érdeklődni

2021. ápr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!