Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkerülő személyiségzavarosok,...

Elkerülő személyiségzavarosok, ti hogy éltek?

Figyelt kérdés
Pl. mit dolgoztok, vannak-e barátaitok, stb

2021. ápr. 5. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem dolgozom, nincsenek barátaim. Néhány környékbeli ismerősöm van, ez mind nagyon felszínes ismerettség, ezen kívül csak a szűk család, és a párom van. Szeretnék dolgozni menni 1-2 éven belül.
2021. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Emiatt nagyon nehezen barátkozom, nincs is sok és igaz barátom. Nagyon szeretem ezt a karanténos időszakot, hogy nem kell emberek közé mennem, és nincs is igényem a szocializálódásra.
2021. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
emberekkel kapcsolatos a munkám, ismerőseim vannak, de nagyon közeli barátaim nincsenek, sem kapcsolatom, nem igazán tudok kialakítani, kicsit szenvedek a magánytól, de nem tudok kilépni ebből a "börtönből". Az emberek mindig azt erősítik meg bennem, hogy jól teszem, hogy nem bízok meg bennük és nem nyílok meg nekik, mert úgyis csak átvernek és szemetek. Az ismerőseimmel amúgy egész jól elbeszélgetek, de egy bizonyos közelségen túl senki sem kerülhet közel hozzám, mintha egy fal lenne körülöttem.
2021. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló, mint 3-as. Párkapcsolatban és barátságban korlátoz a legjobban.

Szerintem ott igénylik az emberek a megnyílást.

Dolgozom rajta, hogy ne így legyen.

2022. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A legjobban az anyagiakban, párkapcsolatban és barátságban akadályozza az embereket.
2023. jún. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!