Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normalis, hogy kb. majdnem...

Az normalis, hogy kb. majdnem minden este enyhen szexualis jellegu az almom!?

Figyelt kérdés
Na jo, ennyire azert nem gyakori, kicsit eltuloztam de nagyon gyakran, 1 heten LEGALABB egyszer! Mondom hogy csak enyhen, nem feltetlen rendes szexrol szol, csak hat olyan izgato vagy hogy mondjam... de hogy ez normalis? Esetleg jelent valamit? Aztan van, hogy amikor felkelek, olyan rossz erzes hogy csak egy alom volt!...

2021. ápr. 5. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális
2021. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok. Koszi
2021. ápr. 5. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem 2-3 naponta van ilyen és mindig attól félek, hogy beszélni fogok álmomban vagy hangokat kiadni :D. K.gááz.
2021. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy elalvás előtt sokat gondolkodsz ilyenen? Vagy úgy napközben, sokat jár a fejedben. Nincs ezzel semmi baj amúgy.
2021. ápr. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem gondolkodom gykaran ilyeneken. neha, kb. 3 naponta
2021. ápr. 15. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Normális. Valószínűleg fiatal vagy és vágysz már a testiségre, szerelemre. Ilyenek ezek a fránya hormonok 🤷‍♀️
2021. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

🤷‍♀️🤷‍♀️


amugy koszi a valaszokat. szerintem is normalis amugy, es nem is banom hogy 1 heten legalabb 1szer ilyen almaim vannak :D csak gondoltam megkerdem

2021. ápr. 16. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!