Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is megesett már, hogy...

Veletek is megesett már, hogy gyógyszerek hatására olyan mélyen aludtatok, hogy emiatt elkéstetek a munkahelyetekről?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gyógyszer.

Én kb egy éve voltam egy barátom temetésén több okból eléggé megviselt annyira, hogy mikor hazajöttem bevettem egy frontint és lehet azért mert nem szedtem sohasem csak abból a célból akkor az egyszer bevettem hogy hátha lenyugtat és sikerül elaludnom, hát sikerült is, másnap reggelig úgy aludtam mint a bunda, még az ébresztőre se keltem fel. De szerencsére a munkahelyemen megértették, és adtak még vagy 4 napot, hogy kicsit tegyem helyre magam lelkileg.

2021. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy új antidepresszáns annyira kiütött, hogy napközben tanórán (szerencsére online) is elaludtam.
2021. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer nehezen tudtam tudtam elaludni és bevettem 2x 0,25 mg Xanaxot. Reggel 7:05 helyett 7:30kor keltem, de valahogy mégis sikerült beérni 8 után pát perccel.
2021. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, 2 cetirizintől. Utólag esett le, hogy telefonon is hívott egy rokonom, akivel még beszéltem is, aztán visszakómáztam.
2021. ápr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!