Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszihológus Budapesten 20...

Pszihológus Budapesten 20 éves lánynak?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok. Elsősorban párkapcsolat, önismeret, tanulmányi nehézségek, szorongás témákban szeretnék beszélgetni/segítséget kérni. A mindennapi problémák megoldásában, konfliktus kezelésben és társai.

Férfi és női is szóba jöhet, alkalmanként 8-12000 forintot szeretnék rászánni. Lehetőleg azonnali kezdéssel, tehát aki a vírushelyzezben is dolgozik személyesen.

Van esetleg valakinek pozitív tapasztalat valakivel?

Válaszokat előre is köszönöm szépen!



2021. ápr. 7. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Van egy olyan csoport facebookon, h Pszichologus allas. Ott ilyeneket szoktak kiirni, es akkor lesz 10-20 komment, ki vallalna. :)
2021. ápr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó pszichológus nem vadászik kliensekre, a kliens megy oda hozzá. Privátban küldtem pár weboldalt, ahol jó szakemberek vannak, illetve egy pszichológust, aki ezekben a témákban nekem is sokat segített.
2021. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!