Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet a homokórát megállí...

Hogy lehet a homokórát megállítani?

Figyelt kérdés

26 vagyok, de kezdem öregnek érezni magam. Az érettségi óta eltelt 7 év ötödannyinak tűnik, mint a 4 év a gimiben. Sokszor elfog a melankolikus nosztalgia érzés, hogy bárcsak megint x éves lehetnék. Szíven üt amikor nézem hogy filmek, zenék, stb hány éve jöttek ki, pedig olyan mintha tegnap lett volna (pl gyűrűk ura, harry potter filmek, amerikai pite, gta san andreas). Vagy hogy xy hogy megöregedett. Vagy a velem egyidős emberek házasodnak, gyerekük születik. Én még erre nagyon nem érzem magam késznek, pedig sok éve együtt vagyok a barátnőmmel.

Hiányzik, amikor semmi felelősségem nem volt, nem jutott eszembe óránként valami amit meg kéne csinálni. És kb naponta felhívtuk egymást bármelyik haverommal, hogy összefussunk egy sörre. Most már örülök, ha hetente 1-2szer beszélünk messengeren, de több olyan van akivel fél éve nem beszéltem.

A karantén is nyilván rátesz pár lapáttal. A 2020-as évben gyakorlatilag júliustól november elejéig éltem szociális élet.


Ti is éreztetek ilyeneket? El fog múlni, vagy rosszabb lesz? Vagy lehet csak az 1 éves bezártságtól (online egyetem + home office) kezdek becsavarodni?



2021. ápr. 7. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Rosszabb lesz
2021. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Sokkal rosszabb lesz.
2021. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos igazuk. Van en 55 vagyok de már alig várom hogy vége legyen értelmetlen ez a egész semmi értelme létezni!
2021. ápr. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manócska1 ***** válasza:
29%
én 42 leszek holnap után de már bele vagyok unva az életbe
2021. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo hasznald ki, meg fiatal vagy! Kesobb egyre rosszabb lesz, hidd el. Es ebbe a korodba fogsz visszavagyni, amiben most vagy.
2021. júl. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Legalább van barátnőd. Hidd el ezzel előrébb jársz, mint a dommerek 99%-a.

Pl egyesek csak ezért a veséjüket is odaadnák.

2021. okt. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!