Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vágás utáni hegekre melyik...

Vágás utáni hegekre melyik kenőcsöt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elég sok mindenről olvastam itt, gyakorin is, de a legtöbb kérdés elég régi és nem tudom, azóta van-e újabb, hatásosabb kenőcs. Ajánlottak körömvirágot, feketenadálytőt, contratubexet, bephantent, neogranormont, aloe verát. A bőség zavarában nem tudom, melyiket kéne először megpróbálnom. Szóval ha valakinek van jó tapasztalata olyan krémmel, ami halványítja a hegeket, szívesen fogadom.

A heg, a lábszáram belső részén van, egy mélyebb vágás után maradt. 1-2 hete forrt össze és eléggé látszik a helye. Nem vagyok büszke rá. Ilyen jellegű/állapotú hegre melyik krém lenne a leghatékonyabb, amivel halványodna?

Kérlek, ne írjatok olyat, hogy minek vagdostam magam, figyelemfelkeltés, mások élete rosszabb és mégse vágják magukat stb. Ha valaki ilyen jellegű választ szeretne írni, inkább ne pazarolja az idejét, a kérdés nem erre irányul. Magamtól is tudom, hogy rossz, amit teszek és járok pszichológushoz, de néha még nagyon nehéz.

A segítőkész válaszokat előre is köszönöm.



2021. ápr. 8. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Contractubex.

Nekem hasi műtét után ezt adták. Bár nem teljesen tűnt el a heg, de azért sokat halványult.

2021. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
2021. ápr. 9. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!