Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosságon kívül van...

Öngyilkosságon kívül van ésszerűbb megoldás ha elkövettem egy orbitális hibát?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 10. 01:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Van, pl eltűnteted a nyomokat és nem beszélsz róla senkinek.


Vagy megpróbálod helyre hozni.


Vagy vállalod a büntetést és letöltöd a böriben.


De függ attól is, mit követtél el.

2021. ápr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Tönkre tettem egy házasságot úgy hogy nem tudtam az illetőről, hogy házas...

mocskosul érzem magam...de nem csak én voltam a hibás de most mintha én okoztam volna...

2021. ápr. 10. 02:04
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Oké! Ez elég durván hangzik. De legalább nem halt meg senki!


Bizony, ezt azért nem egyedül tetted. Nem lehet úgy elcsábítani valakit, hogy nem akarja. És ahol akarja, ott már nem működik valami. Aztán miként derült ki? Mert az, aki a szeretőjét nem képes titokban tartani, az szándékosan akarja, hogy lebukjon.


Ha nem tudtál róla, és a lelkiismereted így megviselt, valószínű nem tetted volna meg, ha tudod, hogy házas. Akkor meg nem a házasságot tetted tönkre, hanem csak volt egy kalandod, aminek olyan következménye lett, amiről nem tudtál.


(én nem tudom érzelmi segítséget nyújtani, mert nincsenek érzelmeim, de logikusan tudok)

Ez megesik. Sokszor megesik. Nem te vagy az első, akinek ilyen problémája van és más esetben is volt megoldás.


Első körben, ha nagyon rosszul vagy, egg lelkisegély vonalat hívj fel. Ők tudnak lelkileg és érzelmileg is segíteni.


Ha megnyugodtál, ezt érdemes valakivel megbeszélni. Akár egy lelki gondozóval: pap, pszichológus, egy igazi barát, aki nem ítél el és támogat.


Aztán mérlegelsz, mit csinálsz. Van néhány eshetőség, amire gondolok most. Egyik sem arról szól, hogy neked bármi bajod lenne.

2021. ápr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Lebukott a telefonján és észrevette a feleség majd rám írt és kb így.

Elhihetitek kb sokkot kaptam és vert a szívem is rendesen.

Bár most alakulnak a dolgok, nem kerülök bajba de szörnyen érzem magam...

2021. ápr. 10. 02:19
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

És szerinted milyen hibát követtél el?

Azt írod, nem tudtad, hogy házas. Nem te hibáztál. Lépj tovább, és ne csinálj hülyeséget!

2021. ápr. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szörnyen érzed magad, mert olyat dolog esett meg veled, amit te is elítélsz. Tehát van lelkiismereted.

Borzalmas lehet most neked ez az érzés. Én el sem tudom képzelni.


Érdemes beszélni valakivel.

[link]


Ingyenesen hívható. És segít már az is, ha meghallgat valaki. Komolyan. Nagy levegő és tárcsázz. Neked lesz könnyebb tőle.


Mobilról néha kell egy 0 előhívó, de nem minden szolgáltatónál.


De valóban te tetted? Te tudtad, hogy mit csinálsz és szándékosan házasságot törtél? Nem úgy néz ki!! Tehát nem te csináltad. Veled megesett. Nagy a különbség!!


Ha sikerült valakivel beszélni, talán tudsz majd aludni. Ilyen lelki állapotban ne hozz döntést most. Az érzelmektől nem látsz tisztán. Holnap is tudsz beszélni valakinel majd napközben.

Utána már tisztább lesz a kép.

2021. ápr. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nem tudtam..

Sok minden derült róla ki amiket nem hittem volna..

Most azért is érzem hibásnak magam, mert sosem volt partnerem, párkapcsolatom, szűz is vagyok és mintha miattam tönkre ment volna egy házasság. Bár amiket megtudtam az alapján volt más is náluk ami bibi de nálam derült ki most...

2021. ápr. 10. 02:34
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

#5 jól írja!

Ezen túl kell lépni. Nem kell ezt a problémát felvállalni. Itt téged is becsaptak.

2021. ápr. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szemét pasi az ilyen. Nem ér annyit, hogy bárkinek ebből gondja legyen!
2021. ápr. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Most nem tudok aludni, se de szerencsém van hogy nem dolgozom most kivételesen covid miatt...

BEszélgettünk és végülis ő is mondja, hogy nem vagyok hibás de a lelkiismeretem szerint bűnös vagyok nagyon. Kinyílt nekem és így talán mégse annyira vészes. Követtem el kisebb hibákat az életben de ekkorát még nem..ölülök hogy azért írtok nekem.Ezek után meggondolom, hogy találkozni akarok e még valakivel vagy soha többet.

2021. ápr. 10. 02:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!