Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek a depresszió testi...

Ezek a depresszió testi tünetei lennének?

Figyelt kérdés
Erős szédülés, lábak gyengesége, látas zavar, imbolygó érzés, remegés, nagyfokú gyengeség, erőtlenség, fülzúgás.
2021. ápr. 10. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Mindenképp vizsgáltasd ki magad! Elkezdtél mostanában egy új antidepresszánst?
2021. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Semmilyen gyógyszert sem szedek. Kb 7 hónapja halt meg a szerelmem, és mintha eddig bírtam volna tartani magam.
2021. ápr. 10. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is őszinte részvétem! A fenti tünetek miatt én a háziorvos felkeresését javaslom, mert ezek mögött számos betegség is állhat. Ha ezeket kizárjak, akkor jöhet szóba, hogy ez az egész pszichoszomatikus.

Ezen kívül ha lehetőséged van rá, akkor mindenképp menj pszichológushoz. Segíthet feldolgozni a téged ért veszteséget. Kitartást!

2021. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek a dolgok leginkább akkor jönnek rám, ha valami közös emlék hirtelen a semmiből bevillan. Az emlék el is illan nem viszem tovább, de akkor meg testileg van az amit írtam. De van hogy random hirtelen jönnek ezek rám. Van hogy külön külön de van hogy ezek közül egyszerre több is. Az erős szédülés a leggyakoribb.
2021. ápr. 10. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor muszáj kizárni az egyéb betegségeket, menj biztosra. Főleg, hogy kb. az összes tünetet neurológiai. Tapasztalatból mondom, hogy a depresszió nem okoz ilyen testi tüneteket.
2021. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erős szédülést mondták hogy okoz, meg olyan gyengeséget is hogy az ember nem bír megállni a lábain.
2021. ápr. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!