Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Négy napja kaptam meg a...

Négy napja kaptam meg a Moderna oltást.Két napig volt erős ízületi és izomfájdalmam,ez megszünt,azóta az idegrendszeremmel van valami?

Figyelt kérdés

Pánikbetegségem van több éve, antidepit szedek, ami be is vált.

Oltás után harmadik nap kezdtem érezni hogy nem vagyok jól idegileg. Kézremegés, gyengeség, nagyon rossz közérzet, feszűltség..

Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Lehet az oltástól?



2021. ápr. 10. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Lehet az oltástól, de akkor is csak valahogy pszichés úton.
2021. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem az oltástól van, hanem a pánikbetegségtől.
2021. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valoszinü attol van, hogy felsz, hogy az oltastol magatol valami komolyabb bajod lehet. Ez a panikbetegsegre vezethetö vissza. Sajnos a psziche tud ilyesmit elöidezni. Vegül is a placebo hatas is igy müködik- a psziche van befolyasolva. Az oltasok helyet en is szoktam egy par napig erezni, ez normalis. Nem kell felned, a Moderna egy nagyon biztos oltas.
2021. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!