Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jártál már így?

Jártál már így?

Figyelt kérdés
Sajnos már évek óta vagdosom magam több okból kifolyólag. Ezeket most nem szeretném részletezni, de nehéz életem volt, és sosem csinálnék ilyet divatból. A belső combomon, talpamon csinálom, ezáltal senki sem tud róla, még a szüleim se. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e itt olyan, aki hozzám hasonlóan titkolta, aztán vagy az iskolában, vagy az orvosnál kiderült? Mi volt a szülők, esetleg tanárok, orvos reakciója?

2021. ápr. 10. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Fordulj szakemberhez. Gyakori tünete a borderline személyiségzavarnak.
2021. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nem vagdosom magam,én csak ahhoz gyűjtögetem az erőm, hogy megöljem magam. Nagyon sajnálom,hogy te is a poklot járod. Ölellek így ismeretlenül is. Egyébként meg ha kiderül ne izgasd rajta magad. Legalább el tudod majd mondani őszintén, hogy mik a problémáid. És ha szerencsés vagy, akkor segíteni fognak. Nekem nincs ekkora szerencsém. Senki sincs aki segítsen. Hiába kérem egyre több ember segítségét. Nyugodtan megdögölhetek
2021. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Nagyon sajnálom, ami veled történt. Sokszor én is a legszívesebben meghalnék, de tudom, hogy az fájdalmat okozna a szeretteimnek, szóval csak úgy vagyok, élek, de semmi több. Én is ölellek, és kitartást kívánok! Hidd el, van akinek fontos vagy. Sokszor csak akkot vesszük észre szeretteink hiányát, ha elveszítettük őket.
2021. ápr. 11. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Az a helyzet,hogy én teljesen egyedül vagyok ezen a világon. Nincs családom, így nincs aki hiányolna. Barátok sem igazán foglalkoznak velem. Beteg ember senkinek sem kell
2021. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó mondatodhoz csak annyit,hogy akkor már b@szhatja az illető...
2021. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ölelés mindenkinek!

༼ つ ◕◡◕ ༽つ

2021. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, akkor már késő sajnos...
2021. ápr. 12. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Ja en is csináltam,kb 2 évvel ezelőtt.A bal alkarom tele van vastag hegekkel mert szétnyílt.Napi szinten szidom magam,hogy lehetett ennyi eszem,sose fog elmúlni.Nyáron is feszt pulcsiban vagyok.Na meg masszőrnek tanulok,szóval majd ha a kar masszázsa lesz jól besz€pom
2021. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!