Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyet szokták kezelni?...

Az ilyet szokták kezelni? Vagy kinevetnének?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe 5 éve szerelmes vagyok, persze viszonzatlan az érzés. Mitöbb, ő gyülöl engem. Azt hittem idővel elmúlik. Más országba költöztem, új életet kezdtem. Mégis, valahányszor vele álmodom boldoggá tesz. Ki tudna segíteni rajtam és mégis hogyan?

2021. ápr. 11. 02:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
De mi a probléma?
2021. ápr. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%

Ez olyan mintha csak ő létezhetne a világon, ha keresgélsz, előbb-utóbb látni fogod, hogy vannak még érdekesek rajta kívül is.


A szerelem normális esetben nem múlik el csak úgy, ez csak a szánalmas mai világ együgyűsége, szóval szerintem ez nem annyira beteges, inkább csak hülyeség, ha egyszer egyértelmű, hogy vele úgysem lesz semmi.

2021. ápr. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindent tegyél meg a pártalálás érdekében, ha a reménytelen szerelmet ennek ellenére sem nem tudod elengedni, akkor pszichológus segíthet.
2021. ápr. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Plátói szetelem. Nem kezelik, mivel nem betegség.
2021. ápr. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
*szerelem
2021. ápr. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezen nincs mit kezelni, emberi dolog.
2021. ápr. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezen nincs mit kezelni, de minden pszichológus örömmel fogad. Annyian vannak, mint égen a csillag, meg kell becsülniük minden fizetős pácienst.
2021. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Hogyhogy gyűlöl téged és miért?
2021. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik évem pont így. A lány ma tett ki egy képet nem kedveltem de akkor is megmaradt. Végig futott rajtam minden ami történt. Úgy gondolom az ember akkor lesz igazán szerelmes, ha pontosan azt látja ami az ideálja. És az ilyet (főleg ha az első szerelme) nem felejti el. De tovább lehet lépni.
2021. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vedd figyelembe kérdező, hogy avval szoktunk álmodni akivel lezáratlan ügyünk van, és abba szoktunk fülig szerelmes lenni aki elérhetetlen. Azok a dolgok amik elkezdődnek de hirtelen vége szakad az agy tovább keresi a megoldásokat, variációkat, hogy megtalálja a megoldást álmunkban. Itt be nem teljesült szerelem miatt van ez. Egy biztos annak a lánynak most nem vagy az ideálja. Ugyan mitől gyűlöl téged, gunyoltad, ugrattad?
2021. ápr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!