Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyet szokták kezelni?...

Az ilyet szokták kezelni? Vagy kinevetnének?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe 5 éve szerelmes vagyok, persze viszonzatlan az érzés. Mitöbb, ő gyülöl engem. Azt hittem idővel elmúlik. Más országba költöztem, új életet kezdtem. Mégis, valahányszor vele álmodom boldoggá tesz. Ki tudna segíteni rajtam és mégis hogyan?

2021. ápr. 11. 02:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kilences vagyok. 17 éves létemre eléggé szégyellem, de egyszerűen mintha valami bűbáj volna. Megígéz, az a két szép barna szem. Az a lefolyó barna hajzuhatag, az ajkai, minden tökéletes rajta. Legalábbis azt hittem. A szerelem vakká tesz. (Fiatal vagyok, szóval ha mégse így van szerintetek, bocsánat.
2021. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak egy új szerelem fog tudni ezen segíteni. Azt pedig nem lehet sem siettetni, sem késleltetni.
2021. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nyomultam, gyakran próbáltam vele beszélni - még azután is, hogy tisztán kimondta, hogy nem akar tőlem semmit. Kérdezgettem róla a barátaitól, magyarán a megszállottja voltam. Aztán egy ponton már hozzám sem szólt, és úgy tett, mintha nem léteznék. Semmit sem bánok jobban.
2021. ápr. 12. 13:16
 14/14 anonim ***** válasza:
Írtam privátot
2021. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!