Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy nagy mértékb...

Mitől lehet, hogy nagy mértékben romlott a feladatmegoldó képességem, és nagyon hamar elfáradok rövidebb házifeladatoktól is?

Figyelt kérdés

Egy hónapon belül érettségi, és hetek óta alig vagyok képes gyakorolni, tanulni. Kisebb feladatok után is úgy érzem, mintha órák óta dolgoznék, elfáradok.

Eddig nagyon jól mentek a dolgok, szinte egész gimiben kitűnő voltam, OKTV-n benne lettem a biológia top 30-ban, a legtöbb házi megvolt határidő előtt. Most ha meg is tudom csinálni a házikat, a legtöbbet késve, órákon se nagyon tudok figyelni.

A digitális oktatás sosem volt egy rózsás menet, de elvoltam vele, aztán szépen lassan egyre rosszabb lett, de most már borzasztó.

A tavaszi szünetben 5 napig semmilyen tanulnivalót nem vettem elő, pihentem, szórakoztam, család, barátok, és úgy éreztem, innentől jobban fog menni, de rögtön az első nap szinte pontotsan ugyanúgy elfáradtam.

Nem rosszak az eredményeim, de félek, hogy esetleg érettségin az idő vagy kevés lesz, vagy az utolsó feladatokra elfogy az agyi kapacitásom.



2021. ápr. 11. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kiégésnek hívják. Rövid távon A segít, ha találsz valami motivációt, vagy ha beosztod (pl. van tanulós app, x perc tanulás, jelez, aztán x perc pihenés/játék).
2021. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Rövid távon az segít
2021. ápr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!