Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosási sebek megmaradnak...

Vagdosási sebek megmaradnak örökre ha pár még mindig nem múlt el?

Figyelt kérdés

Talán 1 hónapja kezdtem el vagdosni magam amit megbántam már és nagyon szépen meggyógyult pedig durván piros volt az egész karom és látszott rendesen. Most azóta alig látszik már de pár vágást kivége azok kissé feltűnőek és félek nem múlnak majd el, mert lehet ott erősebben vágtam bele, mert amúgy nem igazán vagdostam hanem karcolgattam talán ezért nem vérzett semmit szinte csak pár csöppet. Szerintem 1 hónap telt el azóta és egyszer sem vagdostam magam, nem is szeretném többet mert baromi feltűnő volt és takargathatom állandóan csuklószorítóval...Ezek a sebek elmúlnak majd vagy ezek már maradandóak?

22L (felnőtt vagyok igen..nézzétek el a koromat!)

[link]



2021. ápr. 12. 03:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm vagdosta magát és még most is látszódnak a heget pedig már eltelt kb 4-5 év. Szerintem az már nagy eséllyel meg fog maradni, esetleg még egy kicsit halványodhat.
2021. ápr. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fehér lesz de megmarad.

És még szerencsés vagy, nekem hosszú, kidudorodó, 2-3mm vastag hegek vannak sajnos.

2021. ápr. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is megmaradtak pedig már 10 éve ott vannak, bár azok szelesebbek, ezek talán el fognak tűnni.

Esetleg próbálj ki egy körömvirágos krémet, a lényeg hogy lehetőség szerint tiszta körömvirág legyen, lehet ha én is azonnal kenem nem marad ilyen látványos mint amilyen

És keress fel egy pszichológust

2021. ápr. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy olyan a bőröm, hogy bármilyen sérülés éri, az nagyon sokáig látszik. Fél éve ért sérülések még mindig látszanak. Elég sokáig, miután begyogyult a seb, lilás marad a bőröm, de nem maradandóan. Nem tudom milyen a bőröd, és milyen a seb, de lehet te is ilyen vagy, és akkor még eltűnhet. Ha már kifehéredik, akkor meg fog maradni.
2021. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alig látok valamit a képen.
2021. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem fognak sokáig látszani. Nekem is ilyenek voltak a combomon és lassan elhalványodnak.
2021. okt. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!