Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki mar volt teljesen padlon...

Aki mar volt teljesen padlon hogy tudott felallni? Gondolok itt munkanelkuliseg,alkoholproblemak,mentalis betegsegekre. En nagyon kikeszultem es nem tudom hogyan tovabb

Figyelt kérdés
2021. ápr. 13. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt előttem egy példa, és mindent elkövettem azért hogy ne legyek olyan mint ő, amikor depressziós voltam ez hozott ki belőle mert tudom milyen egy ilyen emberrel élni.

Anyám = alkoholizmus, depresszió, pánikbetegség, enyhe nárcisztikusság.

Csúnya leszek, de mindenkit összetennék saját magával egy hétre aki ilyen problémákkal küzd, és utána sokkal tisztábban látná a lelkét.

2021. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A sport jót tesz.Én pl. elkezdtem extrém mennyiségeket futni.
2021. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták is, a sport, mozgás, sétálás.

Találj magadnak új hobbit, ami leköt, eltereli a gondolatokat.

Találkozz barátokkal, családdal.

Sok sikert 😉

2021. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éve nagyon rossz állapotban voltam testileg- lelkileg. Sokat javultam, fejlődtem, de még nem vagyok kész. Kb mindenen változtattam, táplálkozás, gondolkodás, sport, ismerösök, napirend, stb. Fel lehet épülni, de az évekig tartó rossz szokásokat nem lehet 2 nap alatt jóvá tenni. Szóval pl egy masszív alkoholistának nem elég ha leteszi a piát. Az az alap, és aztán jön a többi.
2021. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A sportról jut eszembe.Nézd meg a neten Rich Rollt.Alkesz volt.Ma ultrafutó.Van egy könyve, a Finding Ultra.Nem tudom megjelent e már magyarul.Pont azért jó a sport mert ugyanazt az érzést eléred vele ,csak egészséges.
2021. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Istenbe kapaszkodva lehetséges a felállás reménytelennek látszó helyzetből is.
2021. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Ez is igaz.
2021. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttem, ha másokat okolok(még ha netán tényleg tehet is róla), akkor is csak én tudom megoldani a saját bajaimat és nem kell olyan embereknek megfelelnem, akikkel nem értek egyet, ha normális elfogad. Idővel olyan szintre lehet ezt a készséget fejleszteni, hogy szinte vissza sem tudsz esni, mert tisztán látod hogy van kiút, a visszaesőknek a legnagyobb gondja az, hogy elfelejtik hogy egyszer már sikerül, vagy rábélyegzik, hogy ez más szitu. Lényeg hogy változtass, ha nem változtatsz minden marad így, más nem tudja megoldani helyetted, esetleg instrukciókat ajánlhat, amivel ugye ha nem élsz akkor nem történik változás. Persze nem mondom hogy könnyű, de vagy felállunk, vagy beledöglünk.
2021. ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!