Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik mostanában voltak Tündérh...

Akik mostanában voltak Tündérhegyen: Tudtok olyan páciensről, akivel nem szedetnek gyógyszert ott bent, azaz a terapeuták tiszteletben tartják a gyógyszer nélküli gyógyulási lehetőség kérését?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, vannak-e bent olyanok, akikkel nem szedetnek gyógyszert? Jellemző-e, hogy az ott dolgozó terapeuták tiszteletben tartanak olyan kéréseket, hogy a – nem súlyos állapotban lévő - páciens gyógyszer nélkül szeretne meggyógyulni? A bent lévők kb. hány százalékával szedetnek gyógyszert?

Ha én mindenben partner vagyok és együttműködő, egyedül az a kérésem, hogy gyógyszerek nélkül szeretnék gyógyulni, akkor tiszteletben tartják, hogy akár kirúghatnak ezért?

Nagyon sok kérdést végigolvastam itt a Tündérheggyel kapcsolatban és valahogy az tűnik fel, hogy szinte mindig egy, azaz ugyanaz az ember válaszol – hosszan; kb. tökéletesnek beállítva azt a helyet. Lehet, hogy a Tündérhegy kollégája…, de megkérhetném, hogy ő most maradjon ki a válaszból? Mert a mostanság ott kezeltek tapasztalataira lennék kíváncsi, nem a marketing részre.

Köszönöm szépen előre is!



2021. ápr. 14. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem voltam ott. De a tisztelet nem eleg. Gyogyszer nelkul nem lehet meguszni a legtobb mentalis problemat. Legalabb atmenetileg kell a gyogyszer ahhoz, hogy javulas tortenjen.

Szerintem a szenvedes valasztasat lehet tiszteletben tartani, ugy, hogy nem lesz jobb.

2021. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez nincs így. Nagyon sok enyhébb lefolyású depressziós csak egyszerűen pszichoterápiára jár és nem szed gyógyszert. Ha valakinek nagyon sokminden jött össze az életében és depressziós lesz, nem a gyógyszer fogja meggyógyítani, hanem a terápia. Ezt amúgy egy pszichiáter mondta nekem.

Tud valaki információval is szolgálni? Köszönöm.

2021. ápr. 14. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
3 éve volt olyan nárcisztikus személyiségzavaros aki nem szedett semmit.
2021. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sőt, nekem még meg is vonták a 10 éve szedett altatómat. Mondanom se kell, hogy sz.arul voltam. 6 nap után elküldtek addiktológiára.
2021. ápr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is az addiktológiára küldtek, mert alváshoz kell a xanax 10 éve. Ugyan úgy itt is gyógyszerezik az embert. A Tündérhegy jó volt 20 évvel ezelőtt.
2021. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy nem adnak gyógyszert. Ha adni akarnak, akkor sem nyomja le senki a torkodon, ettől nem kell tartanod. Az viszont előfordulhat, hogy ha ők úgy látják, hogy szükséges, de te semmiképpen nem vagy hajlandó beszedni, akkor nem folytathatod a terápiát. Ezt alá is írod a terápia elején. Egyébként ha javasolják a gyógyszert, akkor érdemes megfontolni.


Nekem figyelembe vették, hogy szeretném gyógyszer nélkül végigcsinálni, és nem én vagyok az egyetlen ilyen.

2021. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!