Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy belsőleg is...

Mit tegyek hogy belsőleg is elfogadjam magam?

Figyelt kérdés
Ez a probléma lehet ritkább mint ami általában az emberek többségének. Külsőleg úgy érzem meg vagyok magammal elégedve, szépnek és csinosnak tartom magam. Belsőmmel kapcsolatban viszont hatalmas a bizonytalanságom. Úgy érzem nem vagyok elég jó ahhoz hogy mások szeressenek. Unalmasnak tartom magam és amikor parkapcsolatról van szó akkor is mindig azon aggódok hogy a másik azért fog elhagyni mert nem tart elég érdekes, megnyerő személyiségnek, és emiatt elég csendes is vagyok, nehezen nyílok meg. Nagyon szorongok emiatt, kérlek ha tudtok írjatok pár jó tanácsot. 20/L

2021. ápr. 14. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
fel a fejjel! Biztos vagyok benne hogy nem vagy unalmas! Senki sem az. Egy unalmas ember mindig ugyanarról beszél, hülyeségeket mondd egyfolytban... Menj ki egyre gyakrabban a barátaiddal, hallgas sok mood booster zenéket,menj minden érdekes helyre és élvezz mindent! Ne gondolj erre, mert csak rosszabb lesz:D
2021. ápr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megérdemli, hogy szeressék! Csupán az, hogy nem olyan lehengerlő a kiállásod vagy unalmasnak tartod magad, még nem jelenti azt, hogy nem szerethet senki. Mindenki mást tart érdekesnek. Lehet, hogy valakinek baromi unalmasnak tűnsz, valakinek meg te vagy a világ legérdekesebb embere. Tudom, nagyon nehéz megnyílni, én is nagyon visszahúzódó vagyok, de ha nem mutatsz meg semmit magadból, akkor senki nem tud igazán megismerni. Szerintem próbálj olyan emberekkel ismerkedni, akikkel lehet hasonló érdeklődési körötök. Ha tudsz valakivel olyan dologról beszélni, ami mindkettőtöket érdekel, az már egy jó kiinduló pont.
2021. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Ne legyél magaddal megelégedve! Az emberi boldogság záloga a fejlődés a változás. Változni meg csak akkor fogsz, ha elégedetlen vagy magaddal, ha érzed, hogy van még hova fejlődnöd.
2021. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!