Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a problémám ha ezt...

Mi lehet a problémám ha ezt mondta a Főorvos Pszichiáter hogy súlyos személyiségzavarom van és menjek pszichoterapiára a tündérhegyre? 22/L

Figyelt kérdés

Aztmondta velem ő nem tud mit kezdeni a szemelyisegem nagyon eltorzult, ezen csak pszichoterapia segithet...

De kerdeztem mi pontosan?

Személyiségzavarban szenved...

Azt mondta majd kovid után probalkozzak a tündérhegy pszichoterapias osztállyal.



2021. ápr. 15. 05:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig egyertelmu, sok atfedo tunet lehet, azert javasolta a tunderhegyet, hogy alapos legyen a felmerese a problemadnak, lehet, hogy nem erezte a maga kompetenciajanak. A tunderhegyen remek szakmai team van, jo helyre mesz, ha megteszed ezt magadert.


Annyit fogadj el tolem, hogy te nem a diagnozisod vagy. A diagnozis segit abban, hogy egy rendszerben el legyen helyezve a problemad, ad egy kapaszkodot ahhoz, hogy milyen terapia tud segiteni, hogy egeszsegesebb iranyba alakuljon a kornyezeteddel a kapcsolatod.

Sok kitartast kivanok!

2021. ápr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 éve állapította meg pszichológus MMPI teszt után, hogy személyiségzavarom van. Elküldött Tündérhegyre. Fölvettek, de a 10 éve szedett altatómat egyből megvonták. Elvonásom volt, 6 nap után elküldtek az addiktológiára. Azóta sem kaptam érdemi terápiát.
2021. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, de hogy miért nem akarta elmondani akkor hogy milyen személyiségzavarom lehet?
2021. ápr. 15. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Miert várj a civil végéig?

Addig mi legyen, mit javasolt?

2021. ápr. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sematerapiat folytatni a pszichológusommal. Ami 8 honapja tart kb.
2021. ápr. 16. 09:04
 6/9 anonim ***** válasza:
1. Vagyok. A sematerapia szuper!!:) Kitartast kivanok!
2021. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sematerápia ingyenes?
2021. ápr. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem az.

Valaki járt már hasonló helyzetben h nem mondták ki a diagnózist?

2021. ápr. 18. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel azért nem mondta, mert ő sem tudja pontosan. Ahogy előttem írták, sok átfedő tünet lehet, így alaposabb felmérés kell a diagnózishoz. TH-en is csak kb. 2 hónap után kapod meg a diagnózisodat.
2021. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!