Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ezt majd rajtam érezni?

Lehet ezt majd rajtam érezni?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiàm van, de nagyon. Csak 18 éves vagyok, de sajnos ez van. Szombaton egy nagy buli lesz ahol nagyon sok mindenkit nem ismerek, mar elore izgulok, hasmenesem van stb.. most arra gondoltam hogy iszok elotte egy kis alkoholt.. tobb kerdesem is lenne: mennyit igyak hogy epphogy csak jokedvem legyen, valamint hogy ne erezzek rajtam? Ha viszek magammal ragot, es be is veszek elotte, meg beparfumozom magam akkor is erezni fogjak? sajnos muszaj lesz nekem, enelkul nem tudnek feloldodni, nehezen ismerkedek.

2021. ápr. 15. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Egyrészt buliban majdnem mindenki iszik, nem fogsz kilógni az alkoholszagoddal a többiek közül, másrészt az a "nagy buli" kétlem hogy olyan nagy lesz, mivel jelen helyzetben max 10-en lehet összegyűlni, de az sem ajánlott.
2021. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neeem, nem alkoholos buli.
2021. ápr. 15. 23:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem
2021. ápr. 15. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen a nagy buli?
2021. ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha jól számoltam 9-en leszünk, ebből 7-et nem ismerek csak a haveromat.
2021. ápr. 16. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!