Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel tudom kezelni a szorongá...

Mivel tudom kezelni a szorongásos deperszonalizációs pánikos tüneteim hogy újra önmagam legyek??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel tudom kezelni a pánik érzést a szorongast a derealizációt és a deperszonalizációt de a 2 legutolsó megy nagyon nehezen ez váltja ki a szorongást.

Ha valaki jártas a helyzetembe az kérem segítsen mert úgy érzem lassan megbolondulok.Bármi jöhet gyógyszer tippek meg terapeuták is.



2021. ápr. 17. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem fogod elhinni, de a mentális gebaszok hátterében a legtöbbször a mai nyugati étrend káros hatása áll. Ha érdekel a téma írok bővebben.
2021. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezeket amugy pszichiáter diagnosztizálta nálad, vagy kiolvastad az internetet?
2021. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lujo65 válasza:

Szia.Kiváló minőségű(nem szennyezett) cbd kannabiszolajjal nagyon előremutató tapasztalataink vannak (és az ismerőseimnek is).(htc mentes)

Van 20ezer fős terméktapasztalati csoportunk is.Ha érdekel jelezd.Üdv.

2021. ápr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj ez a cbd kizsákmányolja a betegeket.

Anyukám éld ezt át amiről itt írnak.

Amúgy meg rohadj meg a faszsagoddal.

2021. jún. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!