Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 28 éves férfi vagyok kiskorom...

28 éves férfi vagyok kiskorom óta édesanyám nevelt apám kiskoromban elhagyott édesanyám elhunyt 3 éve azóta nemtalalom a helyem van egy tanyám de nem bírok ott élni mert állandóan pszichés gondjaim vannak ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Akkor érzem jobban magam ha állandóan valaki van velem, mellettem vagy valakinél vagyok akkor jól vagyok de amint egyedül leszek ismét össze omlok komoly párkapcsolatom meg nem volt mit tegyek?
2021. ápr. 17. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem Egyszerűen nem bírok egymagam meglenni, boldogulni az életben :(
2021. ápr. 17. 19:35
 2/4 anonim ***** válasza:

próbálj meg egy nőt találni


Nem fogsz unatkozni, utána.

Ha máshogy nem megy akkor valami társkereső oldalra regisztrálj, simán lehet hogy megtalálod álmaid nőjét és jóra fordul az életed

2021. ápr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Csak az a megoldás, ha találsz egy barátnőt szerintem. Esetleg állatok, kutya macska. Nem pótolja az embert, de szerintem azért segít.
2021. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom hallottad-e már hogy az ember társas lény. Teljesen normális amit érzel, pláne ha még nem vagy felkészülve arra hogy egyedül élj. Én utálok sokat egyedül lenni pedig már nem vagyok 20. Nem azért mert annyira imádom a társaságot, hanem csak egyszerűen szeretem ha nem egyedül vagyok a házban, van kihez szólni.

Ha tudsz akkor költözz be olyan helyre ahol legalább van szomszédod. Kezdetben egy lakótárs is jó amíg összeszeded magad anyagilag és tud venni egy saját házat egy olyan helyen ami nincs elzárva a világtól.

Kutya nagyon jó ötlet de csak akkor ha nem akarsz költözni. Persze a barátnő is jó lenne, nem tudom milyen lehetőségek vannak egy tanya közelében, de gyanítom nem sok.

Összevetve én a költöltözést javaslom, a tanyai élet nem neked való ha utálsz egyedül lenni.

2021. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!