Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kihez kellene mennem?

Kihez kellene mennem?

Figyelt kérdés

Évek óta vannak depressziós hullámaim, nagyon negatív voltam, mára viszont az utóbbin sikerült nagyban változtatni, viszont még ígyis érzem, hogy valami nem jó velem. Nem akartam magam diagnosztizálni és nem is erre kérlek titeket, de nagyon nagy elléntét van a belső vágyaim közt és amire képes vagyok valójában. (Pl elviekben 125 felett van az iq-m, mégis nagyon sokszor képtelen vagyok kikelni az ágyból, tudom hogy tanulnom kellene, mégis bűntudattal fekszek vissza. Máskor viszont hatalmas öröm tör rám, kicsit úgy is érzem, mintha szoronganék és semmi sem segít, csak ha szétharapdálom és tépem a szám..)

Kihez lenne érdemes mennem?

Pszichológus? Pszichoterapeuta? Pszichiátert egyelőre a gyógyszerek miatt nem szeretném, persze ha gyógyszeres kezelést javasolnak, akkor nyitott vagyok a arra is.

Budapesten, azon belül is dél-buda környékén vagy délbudáról könnyen megközelíthető helyen, tudtok megbízható szakembert?

Előre is köszönöm a segítséget!



2021. ápr. 17. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Klinikai szakpszichológust/pszichoterapeutát keress.
2021. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lélekművek központról van valamilyen véleményed?😅
2021. ápr. 18. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, de egy próbát szerintem megér :) a terapeuta szaktudása mellett a kölcsönös szimpátia a legfontosabb, ez pedig csak az első személyes/Skype konzultáció után fog kiderülni.
2021. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!