Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegesít ha ideges vagyok...

Idegesít ha ideges vagyok miért nem tudok megnyugodni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ideges vagyok kételkedem magamba nem szeretem magam és nem szeretek senkit . Ha valaki hozzám hogy mit hogy csinálják annyira ideges leszek és felidegesit ha ideges vagyok. Folyamatosan szorongok veszekszek aztán meg sírok megpróbálok normálisan beszélni oda figyelek hogy szépen beszéljek a párommal kb 1 napig megy és utána veszekszek vele mert állandóan csak igerget . 2 gyerekem van a második után kezdődött ez az egész és ha ideges vagyok akkor rájuk is ideges vagyok nagyon és szar embernek érzem magam mert mindent elrontok amitől ideges leszek . Nem bírok megnyugodni folyamatosan jár valamin az agyam. Reggelente fáradtan ébredek és mindig feszült vagyok . Régebben szedtem xanaxot nap 3 db-ot és egyik napról a másikra abba hagytam . Mi a bajom ? Miért nem tudok normális lenni ??
2021. ápr. 18. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az nem idegesít, hogy idegesít, ha ideges vagy?
2021. ápr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Na jó bocs az előzőért.

Amúgy az első mondat bővel elég ok erre.

Ebbe az irányba mehetnél tovább, hogy figyeld meg kicsit jobban a részleteket, hogy miért lehet ez így.

Esetleg próbálj valami nem gyógyszer stress csökkentőt. De minden szer csak akkor jó, ha közben el tudsz kezedni kis lépésekben változtatni dolgokon. Hogy nem pont ugyanabban maradj.

2021. ápr. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!