Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetne ezen valahogy segíteni...

Lehetne ezen valahogy segíteni vagy kijönni belőle?

Figyelt kérdés
Évek alatt nagyon magamba zuhantam a komfortzónám is bezárt meg depressziós is vagyok,és szinte már csak negatívan látok és gondolok mindent úgy érzem,hogy lemaradok/lemaradtam mindenről meg öreg is vagyok mintha már jó nem is történhetne.

2021. ápr. 18. 02:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem fodulsz szakemberhez?
2021. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz de időlegesen érzem magam jobban
2021. ápr. 18. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szellemi keresés, az élet értelme. Jung mondja, hogy 35 év felett az összes neurotikus betegének problémája az autentikus hit hiánya Istenben.
2021. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3/


Szerintem meg semmi köze az isten hitnek ehhez.Ki miben hisz vagy akar hinni.

2021. ápr. 18. 22:32
 5/10 anonim válasza:
Ha csak ideiglenesen érzed jól magadat, akkor nem próbálsz meg szakembert váltani? Hátha más mélyebbre tudna ásni a probléma gyökeréhez. Viszont el kell mondanom, hogy van remény. Pontosan tudom, hogy milyen létezni, de nem élni. A mentális problémákat a többség félvállról veszi, pedig én azt vallom, hogy a legfontosabb dolgok egyike. Fontos, hogy jól legyen az, aki minden reggel veled kel és este alszik el. Hiszen Te vagy mindig ott magadnak. Kedves Kérdező próbálj ki új dolgokat. Tudom, hogy nehéz, főleg most, de csak elkezdeni nem egyszerű. Sikerülni fog! Bízom benned!
2021. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5/


Az az igazság erre mifelénk nincs sok pszichológus ,korlátozott a választék.És most ez is ingyenes pszichológus de nem az a fajta ami na gyorsan legyünk túl rajta mert van,hogy az időn is túl lépünk.Szóval most úgy pénzem sincs fizetősre.Félek az új dolgoktól meg sok mindentől a pénztől,megélhetéstől,kockázattól,vállalkozástól,nőktől,sokszor még az emberektől is kiver a víz.

2021. ápr. 19. 01:01
 7/10 anonim válasza:

Ohh értem. Ebben az esetben a pszichológus váltás kilőve. Viszont tudom, hogy új dolgokba nehéz belekezdeni, mert nem a megszokottak. Persze, hogy félsz tőlük. Viszont ezzel nem vagy egyedül. Egyszer egy nagyon okos ember azt mondta nekem, hogy “Amikor ijesztőnek érzed az ugrást, pontosan ekkor fogsz ugrani. Különben egész életedben egyhelyben fogsz állni.” Próbálj meg mérlegelni. Mi a fontosabb? Az, hogy kimássz ebből a gödörből, amibe beleestél vagy ott ragadj és hosszú időkön keresztül emészd az elmédet. Merj nyitottnak lenni!

Üdv, ötös válaszoló

2021. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7/


Már annyira belém ivódott ez a dolog,hogy még elképzelni sem merem,hogy lehetne másképp. Inkább érzem magam sokszor gyereknek vagy huszon egy két évesnek mintsem felnőtt férfinek,ezzel már el is zártam magam majdnem mindentől. Szóval nem tudom meddig feszülhet ez bennem.

2021. ápr. 19. 22:12
 9/10 anonim válasza:
Minden csak akarat kérdése
2021. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9/


Értem én az akaratot de a félelem felülír mindent.

2021. ápr. 20. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!