Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ebből szakember segítségével...

Ebből szakember segítségével kitudok gyógyulni? Nem látom a kiutat..

Figyelt kérdés
Depresszív depressziót állapítottak meg nálam az orvosok több hetet voltam miatta kórházba. Bulimiássá váltam a kórházba ami azóta vissza-vissza szokott térni. Sokszor van olyanom,hogyha rossz dolog ér vagy hányok vagy éppen arra gondolok,hogyan ártsak magamnak nem akarok meghalni csak csökkenteni szeretném a bántalmazással a bennem kavargó rossz érzést. Tudom,hogy ez nem megoldás a problémáimra a kórházba kezelt szakember sajnos elég kevés sikerrel. De nem adom fel újra szeretnék szakemberhez fordulni. Gyógyszereken élek gyakorlatilag sajnos amióta kijöttem a kórházból aminek lassan három éve. Ebben tudna segíteni nekem egy pszichológus? Nem akarok még évekig a gyógyszereimmel élni visszaszeretném kapni a depresszió előtti boldogságomat még ha egy töredékét is de legalább visszakapnám. Beismertem magamnak,hogy beteg vagyok és segítségre van szükségem. Szerintetek ebben segít a szakemeber?
2021. ápr. 20. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
pszichológus ÉS pszichiáter együtt! Biztos, hogy tudnak segíteni. A gyógyszer mellé kell a pszichológusi támogatás IS.
2021. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, segít. Klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát keress. Ha szerencséd van, akkor találsz olyat aki az evészavarokra is külön specializálódott, de ha nem, az sem baj.
2021. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!