Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet döhrohaom bizonyos...

Miért lehet döhrohaom bizonyos zajoktól, hangoktól?

Figyelt kérdés

pl a rádióban a műsorvezetők beszélgetésétől irrálódott leszek es ki akarom kapcsolni de nem lehet mert más hallgatja meg amgy halk is.

Vagy ha olvasok es megy a tv mert valaki más nézi a hazban, es közben beszélnek hozzám hirtelen iszonyatosan ideges leszek pedig nem akarom hallgatni a tvt.


Vagy most ülök és hallom, hogy a lakótársam valami idegesito monoton rappet hallgat a másik meg videót néz angolul hangosan én meg a saját szobámban pihenek és elönt a méreg, túl sok az inger.

Vagy a metrón ha nézem merre kell menni pesten és közben beszélnek hozzám nem tudok mit kezdeni vele...


nem értem és kezd nagyon zavaró lenni, mert mig egyedul laktam nem tűnt fel.

22/L


2021. ápr. 20. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet enyhen autista vagy.
2021. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fülhallgató, napi fél óra meditálás. Én nm bírtam a panelt,mindent és mindenkit hallottam. Keltem az első liftre, szörnyű volt. Doki ha nagyon zavar,de max gyógyszert ír fel.
2021. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 huntah válasza:

Nyugodjál meg, attól megnyugszol. :)

Lakj megint egyedül, vagy csendes lakótárssal, és ne pesten.

Az is jót tesz.

2021. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!