Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap este óta megöl a...

Tegnap este óta megöl a stressz. Mit kène tennem? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval egy bizonyos dolog miatt(azt nem részletezném mi miatt, max ha valakit nagyon érdekel privátba leírom) nagyon stresszelek, remegek, szorongok, alig ettem, keveset aludtam, ment a hasam, felalá járkáltam, egyfolytába kattog az agyam, höhullámjaim voltak, most pedig nem tudok elaludni. Vettem be egy valeriánát, ezen kívül mit tudnék most így hirtelen tenni? Segítsèg!!

16/f



2021. ápr. 20. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát így a részeletek ismerete nélkül elég nehéz tanácsot adni. (Leírhatod privátban ha szeretnéd.)


Azt tudom ajánlani, hogy próbálj ne ezen gondolkodni, foglald le magad valamivel. Hallgass zenét pl, vagy rajzolj, vagy olvass, vagy nézz sorozatot, igazából bármit, amire kicsit koncentrálnod kell. Így remélhetőleg nem fogsz annyit kattogni a problémádon.


Aztán ha érzed hogy elfáradtál, próbálj meg aludni. Tudom, hogy ilyenkor nagyon nehéz, de valahogy muszáj leszel (pl elalváskor is hallgathatsz halk, nyugtató zenéket, ha az segít esetleg). Az alvás általában segít, reggelre jobban érzi magát az ember.

2021. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ,ment a like! Ha valakinek van mèg tippje ne tartsa magába!
2021. ápr. 20. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!