Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan személy , aki...

Van itt olyan személy , aki régebb óta küzd szorongással és úgymond nem tudja az okát?

Figyelt kérdés

Velem az a helyzet, hogy volt egy időszakom mikor szorongtam , de annak megvolt az oka (erősebb szorongás volt), majd az rendeződött, de ez a szorongás megmaradt azóta is. Vannak olyan napok mikor szinte elhanyagolható és van mikor erősebben érzem . Pl.: reggelente felkelek egész jól érzem magam, eltelik kb 1 óra és jön a gebasz :/ fogalmam sincs már mi váltja ki. Aztán mindig vannak ilyen kisebb tünetek (beszúr a szívem körül , félre dobban, hirtelen fáradságok jönnek rám, gyomor panaszok ilyesmik..) és utána meg azon kezdek el kattogni, hogy mi van, ha valami van velem 😅😅.


Van másnak is ilyen, hogy szorong, de nem tudja a konkrét okát?



2021. ápr. 23. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám van, hogy rámjön ok nélkül, de csak enyhén.
2021. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát én nekem változó ugye :/.


Már azon is gondolkoztam lehet a gyomor panaszaim miatt jön a szorongás :/.

2021. ápr. 23. 12:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem inkább fordítva? A szorongás miatt vannak gyomor panaszaid? (1-es vagyok)
2021. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, az is lehet, de akkor jön rám erősebben a szorongás érzés , mikor megint érzem a gyomrom “mocorgni” meg morogni.. és magamba felidegesit, hogy mi lehet... meg sose fog elmúlni 😓😅.
2021. ápr. 23. 14:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán orvoshoz menj el, és akkor kivizsgálnak, és kiderül, hogy a szorngás miatt van gyomorpanaszod, vagy szervi dolog. De az is lehet, hogy az már a szorongás kezdete, ami így jelentkezik, és akkor amikor felismered, még jobban megerősödik.
2021. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hétfőre van időpontom, hátha kiderül ;D
2021. ápr. 23. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó.
2021. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!