Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek rossz álmok ellen?

Mit tegyek rossz álmok ellen?

Figyelt kérdés

Nem tudom kialudni magam mert állandóan rosszakat álmodok és fáradtabban kelek mint ahogyan lefeküdtem

Már nem is érdekel mi mit jelent egyszerűen csak ki szeretném pihenni magam végre

Próbáltam jógázni, könyvek és filmek helyett sudokuzok, kerülök mindent amiről álmodni lehet de az agyam kitalálja nekem ezt a sok baromságot

Folyton menekülök, néha elkapnak és bezárnak, múltkor azt álmodtam hogy eltörtek az ujjaim, a párommal is veszekedtem álmomban és arra ébredtem fel hogy hangosan bőgök és a párom próbál nyugtatni, egyszer azt álmodtam hogy átszúrták a tenyerem, két napig a kezemet nézegettem mert annyira valósnak tűnt hogy nem hittem el hogy csak álom volt

Meg fogok bolondulni, vörösek a szemeim a fáradtságtól és már reggel azon stresszelek, hogy mit fogok álmodni következő éjszaka.

Mit csináljak? Hogyan aludhatnék nyugodtan?

22/L


2021. ápr. 24. 06:50
 1/9 anonim válasza:
Meditalj szerintem az segit. Vagy max elalszol tole
2021. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Esetleg még probald meg elvonni a figyelmedet. Peldaul felkelsz es rosszat almodtal de nem koncetralsz ra probalod valami jora terelni a figyelmed
2021. ápr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra nincs esély, hogy hozzászoktasd magad ezekhez, hogy ne viseljenek ennyire meg?
2021. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan valódinak tűnnek ezek az álmok, ha megpróbálok másra figyelni is sok idő mire lassul kicsit a pulzusom, magamhoz térek és felfogom hogy nem történt meg
2021. ápr. 24. 11:35
 5/9 anonim válasza:

Nem lehet h álom paralizised volt?

Nekem 2 szer egyszer egy demoni leny volt aki folytogatot a szobamba pislogtam 4 et eltunt es egyaltalan nem tudtam mozogni. Aztan peddig egy kutya kergetet egy erdobe. Felebredtem es az a kutya ott fekudt a labamnal es hirtelen nem volt majd a kutya doberman volt es nekunk yorkink van... neked is hasanlo volt?

2021. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Es nekem is hevesen vert sokaig a szivem. *HASONLÓ*. az 5 os valaszolo voltam
2021. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindig csak az érzés marad meg miután felébredek, tehát ha valaki üldözött és felébredtem akkor olyan érzésem volt hogy menekülnöm kell tovább mert még mindig itt van és engem keres, de sosem láttam semmit
2021. ápr. 24. 14:25
 8/9 anonim válasza:
Lehet a felelem miatt van ez
2021. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az utolso valaszoloval eggyet értek gátlasok miatt az agyad ezt a szulemenyt szüli. Nezz szembe a félelmeiddel
2021. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!