Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki le tudott fogyni...

Van aki le tudott fogyni antipszichotikum szedésének abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Én híztam 15 kilót, nagyon leadnám. Nektek ment?

2021. ápr. 26. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem a gyógyszer hízlal, hanem amit megeszel. Egyszerűbb dolgod lenne most, ha pl. öt kiló hízás után észbe kaptál volna. Diéta, kalóriadeficit, szigorúan követett étrend, mozgás.
2021. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Totál egyetértek az előttem szólóval. Most lehet fogyózni, mert amúgy le fog menni.
2021. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 15 kg-t híztam a kventiax-tól. 1 hónap alatt lement amikor abbahagytam a szedését.
2021. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

le, mert tényleg attól hízol amit megeszel és ez eléggé emeli az étvágyadat főleg pont a hízlalós ételeket kívánja ilyenkor az ember

ha abbahagyod, az éhségérzeted is kisebb lesz

2021. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3-as: És hogyhogy abbahagyhattad? Vagy váltottatok más gyógyszerre?
2021. máj. 8. 10:03
 6/6 anonim válasza:
Ez hülyeség rehabon reggel 1 kenyér, délbe épp hogy valami kaja, direkt semmi nasi délután, hogy ne hízzak semmi, este 1 szelet kenyér.. kb 20 kg híztam bár nem sportolok .. de ilyen gyógyszerek mellet kinek lenne kedve súlyzóhoz nyúlni....direkt ezért nem szedem.. se hang se semmi.Volt munkám miatt kell sokat beszélnem, ide oda figyelnem.. teljesen rossz diagnozis... kb 5x vitettek zárt, 2x rehab. semmise változott
2021. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!