Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Régi kábítószerezésből visszam...

Régi kábítószerezésből visszamaradt problémával milyen pszichológust keressek? Vannak ilyen szakirányúak?

Figyelt kérdés
Szorongás és depresszió szerintem de szívesen beszélnék erről szakemberrel de nem tudom hogy kit keressek.

2021. ápr. 26. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Klinikai szakpszichológust keress fel, más nem tud ezzel mihez kezdeni. Pszichológusoknál nincsen külön szakirány, ami kábítószer problémákkal foglalkozik. Ráépített szakvizsgaként pszichiáter szakorvosok szerezhetik meg az addiktológusi képesítést.
2021. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Vannak ilyen hosszútávú hatásai a pszichedelikus drogoknak hogy rányitják a gondolkodásodat olyan mély és bonyolultabb összefüggésekre a világról vagy önmagadról, amiket nem biztos hogy szerettél volna meglátni.

Más megvilágításba kerülnek és megkérdőjeleződnek a megszokott dolgok, ettől kerülnek sokszor szorongásos állapotba egyesek.

2021. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 5 éve álltam le. Volt minden, pánikroham, meg vagy 4 féle diagnózis pszichiáterektől. Kizártnak tartom, hogy borderline, vagy bipoláris lennék. Max valamin minimálisan rajta maradtam. Józan percem nem volt èvekig.


Keress pszichológust, pszichiátert stb... tényleg fontos, vagy alapítványok amelyek erre szakosodtak. Tovább kell viszont közben menni.

2021. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!