Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Buta vagyok, mint a föld....

Buta vagyok, mint a föld. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Beszűkűlt tudatállapot, memóriazavar, dekoncentráltság az alap, de bonyultabb matematikai műveleteknél (az összeadás, szorzás, osztás, százalékszámítás, térfogatmérés még menni szokott) már a képlet felállítása is gondot okoz. A munkámban ez még senkinek nem tűnt fel, a többség értelmesnek gondol, de félek, hogy lebukom.


Van valami (nem kamu) gyógyszer, ami Magyarországon is elérhető?



2021. ápr. 29. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél gyógyszert egyből?


Miért nem keresed az okát ennek, így első körben?

2021. ápr. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gyors, egyszerű megoldást szeretnék, terápiára meg ilyenekre nincs időm.
2021. ápr. 29. 10:52
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Stressz is okozhat ilyet. Nagyon ráizgulsz egy-egy feladatra, főleg ha így gondolkodsz és jön egy ilyen blokk. Ilyet én is észrevettem már magamon. Egyedül jobban szeretek dolgozni, nem bénázok annyit. De lehet hogy csak szimplán hülye vagyok én is.
2021. ápr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

"Gyors, egyszerű megoldást szeretnék, terápiára meg ilyenekre nincs időm."


Ja, ilyen nincs. Ha buta vagy, buta vagy, egy pirula sem fog értelmessé tenni.

2021. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És mindig így volt, vagy csak mostanában? Valami tudatmódosítóval élsz? Mert azok okozhatnak ilyet. Miután abbahagytam a piálást, vagy 2 év volt mire kitisztult a fejem. Pirula nincs rá.
2021. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit dolgozol, nyílván ha kvantumfizikus vagy előbb-utóbb kiderül, ha mekiben vagy takarító szerintem az életben nem derül ki.

Egész életedben "buta mint a föld" voltál? Az alapján amit leírsz nekem nem úgy tűnik hogy buta vagy, egyszerűen valami ADHD-szerűségben szenvedsz.

Ha nincs pénzed/időd terápiára, gyors megoldást nyújthat:

koffein, nikotin, gizenggyökér-kivonatok, tesztoszteronfokozók, adderal stb.

Ezekből egyik se biztos hogy segít, és egyik se különösebben jó az emberi egészségnek (bár a koffein esetében ez ma is vitatott).

Én azért kivizsgáltatnám magamat, ezt sok minden okozhatja.

2021. ápr. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Olvass erről (imposztor szindróma) itt, vagy máshol is...


[link]

2021. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan... se kivizsgáltatni nem akarod, se orvoshoz fordulni.... Mégis, mit gondolsz, hogy az itteni háziasszonyok, meg kazánkovácsok mit tudnak neked szakérteni...???


KIVIZSGÁLÁS - és majd kiderül, hogy tényleg van valami baj, vagy csak beképzeled magadnak...

2021. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Modafinilről olvastam egy fórumon, ami egy gyógyszer(?). Projektmenedzser vagyok multinál, de igazából a mekis dolgozókat vagy más gyorsbüféseket tisztelem. Kezelik a pénztárgépet, sütnek, italt töltenek, sürögnek-forognak és közben még mosolyognak is napi 8 órán keresztül, mindezt állva. Én az első nap felmondanék.
2021. ápr. 29. 11:15
 10/12 A kérdező kommentje:
Havonta iszok kb. 2dl whiskeyt kb 2 alkalomra elosztva, nem drogoztam soha.
2021. ápr. 29. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!