Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyedül füvezik valaki...

Ha egyedül füvezik valaki lehet pánikrohama?

Figyelt kérdés
Zene mellett, elszívni egy cigit és egy kis nyugodt hangulatot akarok. Csak sokszor mondták hogy egyedül soha. Első ciginél abba se vagyok biztos hogy lesz hatása, elképzelhető pánikroham?
2021. ápr. 29. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkiből mást hoz ki, függ az alap hangulatodtol is. Nekem volt egy kisebb egy alkalommal, de akkor elég rossz passzban voltam.
2021. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sima cigi vagy fű? mert szerintem a kettő nem egyenlő.

Nekem sima ciginél semmi para nem volt csak érdekes és véletlen az orromba szívtam a füstöt kicsit az gáz volt de egyéb nem volt. viszont a fű szerintem más bőven. (nem a pázsit fűre gondolok nyilván XD) sima cigitől kutya bajod nemm lesz. Nem vagyok dohányos hanem csak néha párszor kipróbáltam azt ennyi. rá se szoktam azóta sem..néha ki lehet próbálni dolgokat azért de mértékkel.

2021. ápr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
"cigi" alatt egy spanglit értettem nyilván☺️ de köszi a választ☺️
2021. ápr. 29. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez az első, semmiképp sem csinálnám egyedül. Nem tudod, hogy fogsz reagálni.
2021. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ó akkor bocsi :D de leírtam csak.

egyedül akkor tényleg nem érdemes nehogy mégse történjen baj haverral esetleg.

2021. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy pánikrohamod lesz, vagy ellazulsz. Az elsőnél ez mindig 50-50%. Rengeteg füves ismerősöm van, akik először próbálták kb. 10-ből 3-nak pánikrohama volt, de nem az a vészes fajta. Gyorsan vert a szívük, hányingerük volt vagy hánytak is, nagyon kellemetlen érzés lehet. Én még sose füveztem és nem is akarok. Hülyeség. Ha hangulatjavító kell, veszek pár sört és nézek egy filmet vagy csetelek.
2021. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor egyedül semmiképp, köszi mindenkinek! :D

Azért kérdem mert eleve szoktak lenni hangulat ingadozásaim, és ezt nemtudom hogy kezelném fű hatása alatt. Társaságba meg nyilván más mert feldobják a hangulatomat.

2021. ápr. 29. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!