Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy a gyógyszerek...

Lehetséges, hogy a gyógyszerek hatóanyaga ugyan az, de mégsem használ mindegyik?

Figyelt kérdés
Az orvosom szorongásra először 0.25ös Xanaxot írt fel. Majd két hét múlva visszamentem, mert nem használt. Felírta a Frontint, hátha az jó lesz. Bár a hatóanyaga ugyan az. Kiváltottam, de ez sem volt jó. Majd utána kipróbáltam a 0.25-ös alprazolam Orion tablettát ami viszont nagyon jó volt. Ez lehetséges hogy ua. a hatóanyaguk, de a frontin,xanax még sem használ?

2021. ápr. 29. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mas a vivoanyag.
2021. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan, a vivőanyag nagyban befolyásolja a felszívódást és más-más embernek másként hat.
2021. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez van kedves kérdező, úgyhogy holnap íratom is fel az orion féle tablettát, hátha nálam is ez a probléma és jobban beválik.
2021. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
A gyógyszereket szinergikusan kell szemlélni.
2021. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta is az szedem, nagyon jól használ, ráadásul 100%-os támogatással is felírható. Kedves 3.as remélem neked is beválik!
2021. aug. 1. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!