Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom? Miért van ez?

Mi a bajom? Miért van ez?

Figyelt kérdés

A hét elején napokig teljesen feldobott voltam, pedig semmi okom nem volt rá, mégis pörögtem ezerrel, meg hatalmas nagy boldogságot éreztem, úgy, hogy nem volt rá semmi okom, hogy annyira kicsattanjak az örömtől. Napokig ez volt, mintha bedrogoztak volna annyira pörögtem, meg nem bírtam lenyugodni.

Aztán most már 3.napja, hogy lehangolt vagyok. Valami nyomasztó érzést érzek, mint amikor ideges vagyok valami miatt, pedig semmi okom nincs idegeskedni, meg lehangoltnak lenni. És ettől az érzéstől sehogy nem tudok megszabadulni, úgy érzem szétszed belülről, eláraszt egy olyan érzés mint a stressz, úgy, hogy nem tudom az okát, hogy miért van ez, nincs semmi okom stresszelnem, nem értem az egészet. És már úgy érzem megőrülök, nem tudom mit tegyek, hogy elmúljon, és kicsit jobban legyek. A hobbijaimhoz sincs kedvem, ami eddig boldogságot adott most az sem ad, ugyanúgy lehangolt maradok, belülről meg teljesen nyomaszt ez az akármi, beleőrülök. És már 3 napja ez van, a túlságosan boldog napokat sem szerettem, mert jó, ha jól érzem magam, de az már túlzás amennyire pörögtem, meg boldog voltam a hét elején napokig, az sem normális, úgy, hogy nincs rá semmi okom. Akkor meg le akartam nyugodni, de sehogy sem tudtam. De ez a lehangoltság sokkal rosszabb, normális akarok lenni, de nem tudok ellene semmit sem tenni, mert bármit csinálok, ami eddig örömet okozott, most már az sem. Mit tegyek, hogy vége legyen ennek az ok nélküli lehangoltságnak? Meg mi a bajom? (Még sírni sem tudok, talán az könnyítene a lelkemen, ha kisírnám magam, de még azt se tudok.)



2021. máj. 1. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem elég, mert ez pszihiátriai probléma.

Pontos diagnózist csak ő tud felállítani, mi sajnos nem.

2021. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#11. Ott a pont!
2021. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező 3# vagyok. Klinikai szakpszichológust írtam. Ő az egyetlen pszichológus, aki diagnosztizálhat mentális zavarokat és el tudja dönteni, hogy szükség van-e gyógyszeres kezelésre, azaz pszichiáter felkeresésére.
2021. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez lemaradt: nem mellesleg, engem bipoláris zavarral diagnosztizáltak. Pszichoterápiára járok klinikai szakpszichológushoz, mellette kiegészítésképp kapok gyógyszereket.
2021. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!