Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Brintellixtől agresszív...

Brintellixtől agresszív viselkedés?

Figyelt kérdés
Mióta szedem,jónak bizonyult. De pár hónap után egyre agresszívabb vagyok,sértődékeny,hisztis. Ezt nem érzékelem,csak a környezetem. Kibírhatatlannak írnak le. Ettől folyamatosan a sírásba menekülök. Úgy érzem terhére vagyok mindenkinek. Mi ez? A Brintellix vàltoztatott meg? Egy életvidám nő voltam.

#agresszió #düh #Brintellix #Kikílözösítettseg érzése
2021. máj. 3. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta szeded?
2021. máj. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8 hónapja kb. DE csak pár napja veszem észre,hogy mindenért dühös vagyok. Haragszok,feleslegesség érzésem van,és magas lett a vérnyomásom. 150/105/99 átlagosan.Ugyan ekkor sokszor sírok.Pedig a gyógyszer mellett ennek nem így kellene lennie
2021. máj. 3. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet ez szimpla magnéziumhiány is, vagyis annak pótlása rendezné a helyzetet.

Bár én egy másik készítményt szedtem depire, egy év után jónak láttam abbahagyni a szedést, mert stagnált az állapotom, így meg nem láttam értelmét a szedésnek.

2021. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot, D,C vitaminokat.Ezért nem értem saját magamat.
2021. máj. 3. 17:15
 5/5 anonim válasza:
Azóta mi a helyzet?
2023. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!