Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valeriana relax segít elaludni...

Valeriana relax segít elaludni este?

Figyelt kérdés
Most érettségizem, az éjszaka egy szemhunyásnyit nem aludtam, végig hallottam a szívem dobogását, hányingerem volt, majd hánytam is. Nem szeretném, ha ez többször előfordulna, ilyen esetekben segíthet elaludni?
2021. máj. 3. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Segíthet.


Levendula, citromfű is hasonló hatású gyógynövény. Teaként fogyasztható.


Ha elalvás előtt 1-2 órával már ne nézzel képernyőt, telót az is sokat segíthet.


Nem utolsó nap érdemes tanulni, másnap sokkal többet ér ha kipihent vagy mint az a +3-4 dolog amit lehet nem is kérdeznek.

2021. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ahogy az előző is írja , azok tök jó dolgok!


Még amit tudnék ajánlani az lefekvés előtt egy csésze/bögre orbáncfű tea.. elég jó kis nyugtató és stressz/szorongás oldó tea :).

Talán még a kamilla is segíthet, gyomornyugtató hatása miatt és talán a hányásos gyomor idegenek is jót tehet .

2021. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alvás ellen pszichés zavarok is felléphetnek. Lehet van valami elfojtott traumád, vagy érzékenyebb vagy olyan dolgokra amik körülötted történik.
2023. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!