Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiúként érzékeny vagyok és...

Fiúként érzékeny vagyok és nem tudom csak úgy elengedni a dolgokat, tanács ?

Figyelt kérdés

Régóta tudom magamról, hogy túlságosan is érzékeny vagyok nem tudom csak úgy könnyen venni a dolgokat mindig rástresszelek mindenre.

Azon gondolkodom mindig, hogy amit csinálok mi lesz a végkimenetele vagy az adott illető mit gondol majd rólam ? De többségében mindig simán mennek a dolgok csak én gondolom túl az egészet és nem értem, hogy miért vagyok ilyen ?



2021. máj. 4. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj valamit, ami reálisan nem rejt veszélyt, nem törvénytelen, stb, de te stresszelsz tőle miután rájössz, hogy ha történik is valami, nem lesz vége a világnak, szerintem jobb lesz.
2021. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Bocsánat, a tőle után pont lenne
2021. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom.
2021. máj. 4. 23:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ugyan ez van sokszor.. bár én nem minden esetbe vagyok érzékeny viszont ha egy közeli ember mond valami olyat akkor az megtud bántani. Bár nem mutatom ki. Egyébként velem is az van hogy folyamatosan arra gondolok mit gondolnak mások minden tettem után. Találj egy nagyon jó hobbit sokat tud segíteni.Én motorozni szoktam rengeteget segített. Bár nem tudok mostanába olyan sokat
2021. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!